Sizden Neler Bekliyoruz ?

Makale Yazarlığı veya Editörlük için firmamıza başvuru yapan bireylerde aradığımız özelliklerden en önemlisi, sorumluluk bilincinin var olmasıdır. Ayrıca özverili bir şekilde çalışma temposuna ayak uydurabilecek yeterliliğe sahip olmalı, sistemli bir şekilde verilen görevleri yerine getirebilmedir. Bu sayede Makale Market ailesinin bir bireyi olabilir ve kalıcı bir yer edinebilir.

yazarlik-basvurusu Yazar Başvurusu

Sizlere değer veriyoruz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra, en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve gerekli tüm detayları sizinle paylaşacağız.

Başvuru yaparken bir HATA ile karşılaşırsanız, ‘info@makalemarket.net’ mail adresine istenilen bilgileri mail atarak da yazar başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gerekli alanların doldurulması zorunludur. Aksi halde başvurunuz incelenmeden reddedilecektir.

Makale Yazarlığı hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki kısma tıklayarak özel olarak oluşturduğumuz bilgilendirme yazısına ulaşabilirsiniz.

=> Makale Yazarlığı Nedir?

Başvuru Gönderme Formu

= Makale Market =

Makale Market olarak, çalışanlarımıza en yüksek değeri verip onların işlerinde başarılı ve firmamızda daimi olmasını amaçlamaktayız. Güvenebileceğimiz ve işini iyi yapan ayrıca işine saygı duyan insanları aramızda barındırıyoruz. Biz bir aileyiz ve senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Merhaba!

Değerli müşterimiz, artık Makale Market’den vereceğiniz makale veya içerik siparişleriniz de kredi kartı ile ödeme yöntemini kulanabilirsiniz.

Yeni ödeme sistemimiz sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak, talep ettiğiniz içeriklerin ödemeleri yapabilmeniz mümkündür.

Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizden; Havale, EFT ve Papara yöntemlerini de kullanarak sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

# Kredi Kartı ödeme yöntemi detayları için tıklayınız… #