Sizden Neler Bekliyoruz ?

Makale Yazarlığı veya Editörlük için firmamıza başvuru yapan bireylerde aradığımız özelliklerden en önemlisi, sorumluluk bilincinin var olmasıdır. Ayrıca özverili bir şekilde çalıma temposuna ayak uydurabilecek yeterliliğe sahip olmalı, sistemli bir şekilde verilen görevleri yerine getirebilmedir. Bu sayede Makale Market ailesinin bir bireyi olabilir ve kalıcı bir yer edinebilir.

yazarlik-basvurusu Yazar Başvurusu

Sizlere değer veriyoruz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra, en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve gerekli tüm detayları sizinle paylaşacağız.

Başvuru yaparken bir HATA ile karşılaşırsanız, ‘info@makalemarket.net’ mail adresine istenilen bilgileri mail atarak da yazar başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gerekli alanların doldurulması zorunludur. Aksi halde başvurunuz incelenmeden reddedilecektir.

Yazarlık hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerinde, başvuru formunu doldurarak bize göndermesi gerekmektedir. Bilgi Almak için Formu doldurmak yerine 0 ( 850 ) 532 4 972 Telefon numaramızdan bize ulaşarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başvuru Gönderme Formu

= Makale Market =

Makale Market olarak, çalışanlarımıza en yüksek değeri verip onların işlerinde başarılı ve firmamızda daimi olmasını amaçlamaktayız. Güvenebileceğimiz ve işini iyi yapan ayrıca işine saygı duyan insanları aramızda barındırıyoruz. Biz bir aileyiz ve senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1620258803215309311216 Yazar Başvurusu