Araç kiralamak artık günümüzde bir ihtiyaç haline geldi. İşe yetişme telaşı, toplu taşıma araçlarının kalabalıklılığı derken her koşul bizi bir araç sahibi olmaya itiyor. Fakat ÖTV’ye gelen zam ile artan araç fiyatları ulaşılmaz bir hal alıyor. E haliyle bu da bireysel araç kullanımı planını boşa çıkarıyor.

Artık alamadığınız araçlara üzülmeyip, kendi aracınızmış gibi konforlu bir şekilde araç kiralamak istemez misiniz? Polat Rent A Car, verdiği hizmet ile her türlü isteğinizi yerine getirirken, en uygun fiyat garantisini de veriyor. İstediğiniz marka, istediğiniz model arabayı ne kadar süre kiralayacağınız size kalmış. Üstelik uzun süreli kiralamalarda birbirinden cazip fiyatlar da sunuluyor.

Polat Rent A Car Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışı bir sürü kampanya ile karşımıza çıkan Polat Rent A Car, size kendinizi özel hissettiriyor. İster Türkiye’de ister ülke dışında dilediğiniz ülke ve şehirde hizmet veriyorlar. Üstelik aracı gidip almanıza da gerek kalmıyor. Yaptıracağınız rezervasyon ile aracı istediğiniz saatte, istediğiniz yere, ayağınıza kadar getiriyorlar. Sözleşmeyi ise aracı teslim aldığınız yerde yapıyorsunuz.

Kurumsal olarak araç kiralayabileceğiniz gibi uzun dönemde ve seyahat acentesi kurumsal anlaşmalar ile de araç kiralayabilirsiniz. Filo kiralama hizmeti de veren Polat Rent A Car yeni bir firma olmasına rağmen şimdiden adını dünyaya duyurmayı başardı.

Şoförlü araç kiralama hizmeti de veren Polat Rent A Car, istediğiniz her araç için şoför hizmeti de sunarak bunun için çok az bir meblağ fark koymaktadır.

Uzun süreli araç kullanımlarında müşterilerinin konforunu düşünen Polat Rent A Car, aracın bütün bakım ve vergisel işlemlerini kendisi hallederken, aracın bakım zamanı geldiğinde size farklı bir araç vererek hizmette kesikliğe ihtimal vermiyor.

Acentelerine gidip veya rezervasyon yaptırıp istediğiniz yere araç getirme hizmetinden yararlandığınızda sizden sadece kimlik istenmekte, diğer Rent A Car’lar gibi bir sürü belge talep etmemektedir. Ehliyetinizin sadece 2 yıllık olması şartı olup, başka bir şart aranmamaktadır.