Özgün Makale

%100 Özgün

Sizler için özel olarak oluşturduğumuz içerikler kontrollü biçimde %100 özgün olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

İmla Denetimi

İçerikleriniz üretilirken, gerekli tüm imla kriterlerine özen gösterilmekte ve size dil ve anlatım kurallarına uygun biçimde teslim edilmektedir.

Koordineli Sistem

İçerikleriniz olası hataların önüne geçmek için işin başından sonuna kadar takip edilip, nizami şekilde üretilmektedir.

SEO Uyumu

Talepleriniz doğrultusunda üretilen içerikler, en güncel SEO kriterlerine uymaktadır.

Ziyaretçi Odaklı

Talepleriniz doğrultusunda üretilen makalelerimiz tamamen ziyaretçi/müşteri odaklı olmakla birlikte onların ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

İade & Revize Hakkı

İçeriklerinizi teslim aldığınızda olası problem, hatalar ve mantıklı şikayetlerde revize ve aide hakkınız bulunmaktadır.

img1 Özgün Makale Hizmeti

Özgün Makale Misyonumuz

Makale Market olarak, özgün makale ve web sitesi içerikleri üretirken daima müşteri taleplerine ve direktiflerine uygun bir biçimde ilerlemeyi ve neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Özellikle alanında uzman editör kadromuz ve geniş birikimli yazar ekiplerimiz sayesinde, güncel SEO kriterlerini takip ederek içerikleri oluşturuyor, özgünlük kontrollerini sağladıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. 

Kurumsal firmalar, kişisel blog sayfaları ve hizmet sektöründe yer alan orta ölçekli firmalara kadar geniş bir perspektifle özgün makale firmaları arasında en bilineni ve en çok tercih edileni olmanın verdiği gurur ve referanslarımızdan aldığımız güçle sizlere içerik üretmeye devam ediyoruz. 

İletişim

0(542) 529-11-10

10:00 - 23:00

0(542) 529-11-10

09:00 - 17.00

info@makalemarket.net

Merhaba!

Değerli müşterimiz, artık Makale Market’den vereceğiniz makale veya içerik siparişleriniz de kredi kartı ile ödeme yöntemini kulanabilirsiniz.

Yeni ödeme sistemimiz sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak, talep ettiğiniz içeriklerin ödemeleri yapabilmeniz mümkündür.

Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizden; Havale, EFT ve Papara yöntemlerini de kullanarak sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

# Kredi Kartı ödeme yöntemi detayları için tıklayınız… #