Günümüzde teknoloji oldukça ilerlemiş bir düzeyde bulunmaktadır. İleri seviyedeki teknolojinin bize sunduğu imkanlardan birisi olan internet ve internet işletmeciliği son yıllarda en çok yönelim alan daldır. İnternettin Dünya’nın her köşesine ulaştığının bilincinde olan kurum ve kuruluşlar web siteleri ve makale alımı aracılığı ile tanıtım yahut ürün satışı yapmaktadır. Bu noktada ise en önemli ihtiyaçları web sitelerini ve ürünlerini insanlara özgün, etkili ve doğru bir şekilde lanse edecek kuruluşlardır. Firma ve işletmelerin aradığı özelliklere sahip olan ve özgün makaleleri ile adından sıkça bahsettiren Makale Market, alanındaki başarılı kuruluşlardan bir tanesidir. Kuruluşundan yahut oluşumundan itibaren birçok firmanın, markanın, işletmenin ve ürünün kaliteli bir şekilde tanıtımını yapma görevini üstlenmiştir.

 

Makale Market bir makale firması olup bünyesinde pek çok yazar ve editör çalıştırmaktadır. Profesyonel yazarlar, uzman yazarlar ve amatör yazarlar olarak sınıflandırdığı yazarları ile işlerini en sistematik şekilde gerçekleştirmektedirler. Bir önceki paragrafımızda isminden bahsettiğimiz internet işletmeciliği kategorisinde yer alan Makale Market kuruluşu kendine ilke olarak edindiği prensipleri doğrultusunda hareket etmektedir.

 

Makale Market Hizmet İlkeleri

Makale firması özelliğine sahip Makale Market, müşterilerine hem daha kaliteli hizmet vermek hem de daha özgün makaleler oluşturmak için kuruluşuna çeşitli hizmet prensipleri belirlemiş bulunmaktadır. Hizmet prensipleri doğrultusunda başarı merdivenlerini daha hızlı ve emin adımlarla çıkan Makale Market, bünyesindeki yazarlarını da aynı prensipler doğrultusunda yetiştirmektedir. İlke edindiği ve oldukça önem verdiği prensiplerinden birisi özgün içeriktir. Özgün içerik hem bir yazarın en temel özelliği hem de makale alımlarında en temel iş prensibidir. Prensiplerin yahut ilkelerinden bir tanesi de teknik biçimsel kurallara uyumdur. Teknik biçimsel kural olarak belirttiği kuraları; ana başlık puntoları, alt başlık puntoları, makale sayfa düzeni ve yazı stilidir. Bu kuralları ile biçimsel olarak kusursuz makaleler hazırlamaktadırlar.

 

Makale Market kuruluşunun en önemli prensiplerinden birisi de editörler ve yazarlar arası sağlıklı iletişimdir. Editör ve yazar ilişkisinin hoşgörülü bir temel ile oluşturulduğunda daha kaliteli ve daha sağlıklı makaleler oluşacağının farkındadır. Bu yüzden de as üs ilişkilerinde anlayıştan, güler yüzden, hoşgörüden, empatiden ve kibar bir üsluptan taviz vermemektedirler.

makale-yazarligi-4 Özgün Makale Alımı

Makale Market Yazar Kalitesi

Makale alma ve makale satışı hizmeti veren Makale Market kuruluşunun bünyesinde pek çok yazar bulunmaktadır. Yazarların yaş grubu 17 yaş grubundan 54 yaşa kadar geniş bir karteladadır. Özellikle daha önce makale yazımı yapmış, tecrübe sahibi, başarı elde etmiş bireylerin bulunduğu Makale Market yazarları her meslek grubundan bireye de yazarlık yapma hakkı tanımıştır. Çeşitli öğretmenlik branşından, hukuk fakültesi öğrencilerinden, profesörlerden, okulunda başarı sahibi öğrencilerden, bilgisayar bölümü ile ilgili üniversitede lisans eğitimi almış bireylerden, gazetecilik yapmış ve gazetecilik bölümü okuyan bireylerden oluşan çok geniş bir yazar kitlesi vardır. Her geçen gün büyüyen yazar kitlesi ile makale almak ve makale satışı yapmak daha kaliteli bir hale gelmektedir.

Makale Market Başvuru

Makale Market kuruluşu sektöründe en hızlı iletişime geçebilme şansına sahip olduğunuz bir makale sitesidir. Hızlı, özverili, nazik, sıcakkanlı ve anlayışlı yeni yazar iletişiminden sorumlu baş editörü başvurunuzdan en geç üç iş günü sonra geri dönüş yapmaktadır. Geri dönüşlerde iletişime geçtiğiniz Makale Market yetkilisi size iş hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri aktardıktan sonra deneme makalesi ile test etmektedir. Gene aynı nazik, kibar, hoşgörülü ve yapıcı tutumu ile geri dönüş yapılmaktadır. Bu geri dönüşlerde deneme makalenizin incelenmesi sonucundaki karar bildirilmektedir. Başvuru yapmak için makalemarket.net sitesindeki formu doldurabilirsiniz.