Günümüzde her gün farklı bir gelişme yaşanmaktadır. Kimi zaman sağlık alanında kimi zaman firmalarda kimi zaman eğitim de kimi zamanda iş hayatlarımızda yaşanan değişim bazen bizleri olumlu bazen ise olumsuz etkilemektedir. Bu gelişmelerden hemen haberdar olabilmemiz yahut bilgi edinebilmemiz için günümüzde sıklıkla kullanılan ve bilgi almak için başvurulan internet makale yazarları bizleri konu hakkında oldukça iyi bir şekilde bilgilendirmektedir. İnternet makale yazarlığı olarak adlandırdığımız ve son zamanlarda sıklıkla bireylerin başvuru yaptığı bu iş imkanında para kazanmak yahut para kazandırmak diğer işlere göre daha kolaydır. Bilgisayara ve internettin olduğu her ortamda çalışabileceğiz bu meslek dalında tek önemli nokta özgün, içerik olarak kaliteli makale yazmaktır.

 

Hangi meslek grubundan olduğunuz yahut hangi liseden mezun olduğunuz makale yazarlığında çok fazla bir önem taşımamaktadır. Fakat üniversitede gazetecilik, bilgisayar programcılığı, yabancı dil branşları, sosyoloji, psikoloji vb. dallardan mezun iseniz yahut öğrenim görüyor iseniz makale yazarlığı yaptığınız süre zarfında daha avantajlı olacaksınızdır. İnternet ortamında en güvenilir ve en sistematik şekilde makale yazarak para kazanacağınız kurumlardan birisi Makale Market kuruluşudur. Makale Market, son yılların en hızlı gelişen ve en hızlı makale teslim eden sitesidir. Sitede birçok firma hakkında, ürün hakkında, okul hakkında, sağlık konusu hakkında bilgi veren makalelere ulaşabilirsiniz. Bu makaleler sitenin bünyesinde bulunan yazarlar ve editörler tarafından yazılmış olup yazdıkları makale miktarı doğrultusunda para almaktadırlar.

makale-yazarligi Makale Yazarlığı Yapmak

MAKALE MARKET YAZAR ÖZELLİKLERİ

Her iş veren gibi Makale Market kurumunun da yazarlarında aradığı ve sahip olmasını istediği özellikler vardır. Yaz kazan slogonı ile de tanınılan kuruluşta pek çok değişik mesleğe sahip bireylerin bulunmasının yanı sıra pek çok farklı okulda eğitim öğrenim gören öğrenci bireylerde bulunmaktadır. Hem meslek sahibi hem öğrenci olan yazarlarında görmek istediği en önemli yazarlık özelliklerinden bir tanesi özverili çalışmaktır. Özverili çalışma performansına oldukça önem veren site aynı zamanda yazarlarının sorumluluk bilincinin de yüksek olmasını istemektedir. Aldıkları yahut yazımını üstlendikleri makaleleri zamanında teslim etmeleri ve onlara verilen direktiflerde yazmaları Makale Market için oldukça önemlidir.

 

Bir diğer yazarlarında olmasını istedikleri özelliklerden biri makalelerin tamamen özgün olmasıdır. Özgün makale yazmanın yazar kimliğini oluşturduğunu düşünen site de makale özgünlük testi de bulunmaktadır. As üs ilişkisine dayalı oluşturulan, çalışan sisteminde yazar ve editörlerin birbiri ile doğru koordine olması, nazik bir üslup takınması oldukça önemlidir. Çünkü Makale Market kurumu bünyesinde çalışan her bireyi önemseyen ve motivasyon düşürücü üsluptan kaçınan bir sitedir. Az önce belirttiğimiz bir yazarda bulunması gereken özelliklerin hepsi bütün makale yazarlığı yapacak olan bireyleri kapsamaktadır.

1_mbcrozY9R1BCfawAFV1D2g Makale Yazarlığı Yapmak

Makale Market Yazar Fiyat Aralığı

Makale Market internet ortamında yaz kazan prensibinde hizmet veren bir kurumdur. Makale yazdıkça kazanan yazarları tecrübe, deneyim, özverili çalışma ve makale kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Makale Market sitesinde ilk kez yazarlığa başlayacak olan bireylere yahut herhangi bir deneyimi olmayan bireylere 80 kuruş fiyat ücretlendirilmesi yapılmaktadır. Bir yıl yazarlık tecrübesi olan bireylere ise 85 kuruş, iki yıl ve daha üstü yazarlık tecrübesi olanlara ise 90 kuruş ücretlendirilmesi yapılmaktadır. Tabi ki bu fiyatlandırma yıl içerisindeki performansa göre artış göstermektedir.

 

Makale yazarlığı yapmaya başlayan bireyler her ayın 1’inde o ayki yazdıkları makale kelime sayılarına göre sorunsuz bir şekilde ücretlerini almaktadırlar. Bu zamana kadar ücret tesliminde hiçbir sorun yaşamayan kurum da yazar ve editör memnuniyeti de oldukça iyi bir yüzdededir.

 

Makale Market Yazar Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet makale yazarlığı yapmaya kara vermiş iseniz sektöründe güvenilir olan Makale Market kurumunun resmi web sitesi sayfasını ziyaret ederek oradaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız başvurunuz için yeterli olacaktır. Mutlaka başvurularına geri dönüş yapan sitede size deneme makalesi verildikten sonra bir değerlendirmeye alınacaksınızdır. Değerlendirme sonucu gene size telefon ile dönüş yapılarak bilgilendirileceksinizdir.

Başvuru formuna ulaşmak için; Makale Yazarlığı Başvuru Formu   

Linkine tıklamanız ve gerekli alanları doldurmanız yeterlidir.