Makale Market olarak, 2016 yılından itibaren profesyonel ve kurumsal bir biçimde web sitelerine içerik sağlayan bir firmayız. 100’ü aşkın yazar kadromuz ve alanında uzman editörlerimiz ile en iyi içeriği üretmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu süreç de Makale Market bünyesine yeni yazar ve editörler katmamız ve kalite standartlarımızı koruyarak iş gücümüzü artırmamız bizim için önemli bir olgu.

Makale Yazarlığı Nedir?

Makale yazarlığı aslında web sitelerine üretilen içerikleri kapsamaktadır. Bu içerikler talep eden web sitesinin amacına ve verdiği hizmete göre değişiklik göstermekle birlikte, Teknoloji, Sağlık, Pratik Bilgiler, Ekonomi, Hukuk, Hizmet Sektörü, Kişisel Gelişim ve Kişisel Bakım gibi birçok farklı kategoriyi barındırmaktadır.

Bünyemiz de yazar olarak çalışmak isteyen bireyler, kendilerine vereceğimiz konularda ve kelime sayılarında makale yazarak ek gelir elde edebilir ve entelektüel birikimlerine katkı sağlayabilirler. Kolay ve zevkli bir iş olduğu kadar belli sorumlulukları da beraberinde getiren makale yazarlığı işi, özellikle öğrenciler, ev hanımları ve internetten ek gelir elde etmek isteyen bireyler için internet üzerinden para kazanılmasına olanak sağlayan en güzel ve garanti işlerden bir tanesidir.

Makale Yazarak Ne Kadar Kazanırım?

Makale Market olarak yazarlar için uyguladığımız ücret politikaları, yazarlarımızın performanslarına göre değişiklik göstermekle birlikte, yeterli performansı sergileyenler editörlük aşamasında yükselme şansına sahiptirler. Ücretlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aynı zamanda web sitemizde bulunan ‘Yazarlık Başvurusu’ kısmından bize başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilecek ve 48 Saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Yine bu aşama da yazarlık hakkında öz bilgiler size aktarılacak ve ücret politikamız hakkında bilgilendirileceksiniz.

Makale Yazarlığı konusuna yabancı olan bireyler için, eğitim süreçlerimiz de mevcut olmakla birlikte, yine yeni yazarlarımıza ekstra ilgi göstererek bu konuda profesyonel bir düzeye ulaşmalarına yardımcı olmaktayız. Bu sayede internet üzerinden ekstra bir iş kolu hakkında yeterli bilgi birikimini de kazanmış olacaksınız.

Freelancer bir iş kolu olan makale yazarlığı, internetin olduğu her alanda size rahatlıkla ek gelir sağlayabilecek bir iştir. Bu sebeple özellikle öğrenci bireyler, oturdukları yerden sadece parmaklarını ve hayal güçlerini kullanarak rahatlıkla harçlıklarını çıkartabilirler. Bilgi dağarcığınızın gelişmesi ise cabası.

 

Merhaba!

Değerli müşterimiz, artık Makale Market’den vereceğiniz makale veya içerik siparişleriniz de kredi kartı ile ödeme yöntemini kulanabilirsiniz.

Yeni ödeme sistemimiz sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak, talep ettiğiniz içeriklerin ödemeleri yapabilmeniz mümkündür.

Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizden; Havale, EFT ve Papara yöntemlerini de kullanarak sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

# Kredi Kartı ödeme yöntemi detayları için tıklayınız… #