1.1 – Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri® tarafından hizmet alan müşterilerin tamamı, alınan hizmetin bir kısmı veya tamamı için iade/revize talebinde bulunabilir.

1.1.2 – Üst bentte belirtilen açıklama doğrultusunda, iade edilmek istenen ürün veya hizmetin, azami 30 iş günü süresince Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri® tarafından incelenecektir. İnceleme doğrultusunda, hizmet veren Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri® Hizmet alanı haklı gördüğü müddetçe, ücret iadesi sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

1.2 – Hizmet talep eden şahıs/şahıslar, talep ettikleri hizmetle ilgili detayları, eksiksiz bir biçimde Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri® tarafına ulaştırmalıdırlar. Eksik yada hatalı talep edilen hizmet detayları için, Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri® kesinlikle iade talebini kabul etmeyecektir.

1.3 – Verilen ürün yada hizmetin, kullanılması, yayınlanması, revize edilmesi veya çoğaltılması durumunda iade talepleri kesinlikle onaylanmayacaktır. Bu aşama ile ilgili süre 1.3.1 numaralı detay da belirtilmiştir.

1.3.1 – Verilen ürün yada hizmetin, kullanılması, yayınlanması, revize edilmesi veya çoğaltılması durumuna karşı, kontrol ve analiz için iade talep eden şahıs/şahıslar azami 30 gün boyunca kontrol sürecini bekleyeceklerdir.

1.4 – Revize ( Baştan Düzenleme ) talep edilen yazılar için, 7 İş günü kontrol süreci işleme konulacaktır.

1.4.1 – Kontrol süreci boyunca, hizmet veya ürün talep eden şahıs/şahısların, Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri®’ne ulaştırdığı detaylar incelenecek, akabinde oluşturulan ürünler kontrol edilecektir. Tutarsızlıklar tespit edildiği vakit, gerekli düzenlemeler sorgusuz ve sualsiz bir biçimde yapılacaktır.

1.4.2 – Kontrol süreci boyunca, hizmet veya ürün talep eden şahıs/şahısların, Makale Market Profesyonel Web Site İçerik Hizmetleri®’ne ulaştırdığı detaylar’da, revize talebine uymayan bilgilerin yer aldığı tespit edilirse, hizmet talep eden şahıs/Şahısların, revize talebi geri çevrilecektir.

 

 

 

 

 

 

Merhaba!

Değerli müşterimiz, artık Makale Market’den vereceğiniz makale veya içerik siparişleriniz de kredi kartı ile ödeme yöntemini kulanabilirsiniz.

Yeni ödeme sistemimiz sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak, talep ettiğiniz içeriklerin ödemeleri yapabilmeniz mümkündür.

Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizden; Havale, EFT ve Papara yöntemlerini de kullanarak sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

# Kredi Kartı ödeme yöntemi detayları için tıklayınız… #