Kurumsal

scale2 HakkımızdaMakale Market Profesyonel Web Site İçeril Hizmetleri olarak, 2015 yılından bu yana çeşitli birçok Web Sitesi ve Farklı birçok alanda hizmet veren firma için içerik hizmeti veriyoruz. Referanslarımızla ve aile olduğumuz ekibimiz ile İçerik hizmetleri konusunda Türkiye’nin 1 numarası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız; müşteri odaklı çalışma ahlakını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteriden ziyade bir dost ve arkadaş ilişkisi içerisinde hizmet vermekte ve bu sayede uzun süreli çalışma bir çalışma politikasını desteklemektedir. Makale Market olarak, uzman kadroya sahip olmanın verdiği güçle sürekli kendimizi geliştirmekte, yenilemekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ekibimizi sürekli genişletmekteyiz. Oldukça geniş bir yelpazede içerik üretebilmenin zorluğunun farkında olarak, uzman ekip arkadaşlarımızı kadromuza almakta ve bu sayede sizlere en kaliteli içeriği ürettiğimizin garantisini sunmaktayız.

Uzmanlıklarımız

Özgünlük
Google Dostu
Yazar Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Sizler için ürettiğimiz makalelerimiz, %100 SEO uyumludur ve istediğiniz kriterlere uygun şekilde biçimlendirilir.

Referans Yazılarımız

Yazılarımızın tamamı %100 Özgün içeriklere sahiptir ve satır satır kontrol edilmektedir.

Blog Yazılarımız

Ürettiğimiz içeriklerin tamamı bilgi doludur ve asla gereksiz şeyler bulunmaz.

Bizimle İletişime Geçin!

Neden Biz?

%100 SEO Uyumlu İçerik

Bizden talep ettiğiniz tüm makaleler, SEO kriterlerine uygun biçimde yazılmakta ve %100 SEO uyumlu olarak teslim edilmektedir.

Bayan Yazar Kadrosu

Bayan ve Kadınsal içerik talepleriniz için, ayrı bir bayan yazar kadrosuna sahibiz. Bu sayede içerikleriniz sizlerin isteklerine en uygun şekilde yazılmaktadır.

Kolayca Satın Alın

Bize çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Ücretsiz destek hattımızdan bize ulaşmak.

%100 Özgün İçerik

Bizden talep ettiğiniz tüm içerikler, %100 özgün olarak yazılmakta ve bir çok farklı platformdan özgünlükleri test edildikten sonra size teslim edilmektedir.

Uygun Fiyatlar

Aldığınız makale hizmeti için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sayede sizlere kaliteli ve aynı zamanda bütçe dost hizmet sağlamaktayız.

Siz Keyfinize Bakın

Siparişinizi bize verdikten sonra yapmanız gereken tek şey teslim zamanına kadar kendinize vakit ayırmak olacaktır. Teslim zamanı biz sizleri arayarak bilgilendireceğiz.

Ücretsiz Destek Hattı

Ücretsiz destek hattımıza 7 gün 24 saat istediğiniz vakit ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Merhaba!

Değerli müşterimiz, artık Makale Market’den vereceğiniz makale veya içerik siparişleriniz de kredi kartı ile ödeme yöntemini kulanabilirsiniz.

Yeni ödeme sistemimiz sayesinde ister tek çekim, ister taksitli olarak, talep ettiğiniz içeriklerin ödemeleri yapabilmeniz mümkündür.

Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizden; Havale, EFT ve Papara yöntemlerini de kullanarak sipariş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

# Kredi Kartı ödeme yöntemi detayları için tıklayınız… #