Makale Market olarak kredi kartıyla içerik almanıza olanak sağlayan sistemimizi aktifleştirmiş bulunmaktayız.

Artık Makale siparişlerinizde ister tek çekim ister taksit imkanları ile dilediğiniz içerik ve makale siparişlerinizi verebilir, ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Havale, EFT ve Papara ödeme yöntemlerimizin mevcut müşterilerimizin ödeme taleplerini karşılamadığını, günümüz şartlarında kredi kartlarının daha yoğun kullanıldığını göz önünde bulundurarak kullanıma açık hale getirdiğimiz kredi kartı ile anında ödeme hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme Sisteminden Nasıl Faydalanabilirim?

Makale Market’den vereceğiniz makale ve içerik siparişlerinizde, ödeme yöntemi olarak kredi kartını kullanabilmeniz için bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bunun için takip edebileceğiniz adımlar şu şekildedir;

1 – Siparişiniz için telefon numaralarımız, Skype adresimiz, Teklif al butonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.

2 – Siparişinizi verirken ‘Kredi Kartı İle Ödeme’ talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

3 – Daha sonra E-Posta adresinize gelen ‘Online kredi kartı ile ödeme’ mailini açmanız ve ödeme linkine tıklamanız gerekmektedir.

4 – Ödeme linkine tıklamanızın ardından gerekli bilgileri girerek ödemenizi yapabilirsiniz.

Yararlı Bilgiler

  • Ödeme ekranına geldiğiniz aldığınız hizmet detaylarını ve ödemeniz gereken tutarı kontrol etmeyi unutmayınız.
  • Kredi kartı ile ödeme işleminde talep edilen içeriklerin normal tutarlarının üzerine %5 komisyon eklenecek, içerik talep eden ve sipariş veren müşterilerimize yansıtılacaktır.
  • Taksitli yapılan ödemelerde, seçilen taksit seviyesine göre oluşan vade farkı alıcı tarafından karşılanmaktadır. Taksit uygulamalarına dair düzenlemeler, ilgili mevzuat ve BDDK’nın Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliği’ne tabidir.
  • Kredi kartı ile ödenerek alım yapılan içeriklerin iadesinde, yukarıda belirtilen komisyon ücreti kesilerek karşı tarafa iadesi gerçekleştirilir.
  • Taksitli Ödemelerde ücret iadesi, yine aynen yukarıda ki bentte geçen komisyon ücretinin düşülmesi vesilesiyle karşı tarafa geri ödenir.